Oficialus Editos Užaitės fanų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oficialus Editos Užaitės fanų klubas


 
rodiklisrodiklis  NaujienosNaujienos  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Editos Užaitės fc

Editos Užaitės fc


 

 E.Užaitė - naujos J.Žilėnienės kolekcijos veidas

Go down 
AutoriusPranešimas
iewuxis
Admin
Admin
iewuxis


Pranešimų skaičius : 173
Reputation : 0
Join date : 2009-04-01
Age : 34
Miestas : Klaipeda

E.Užaitė - naujos J.Žilėnienės kolekcijos veidas Empty
RašytiTemos pavadinimas: E.Užaitė - naujos J.Žilėnienės kolekcijos veidas   E.Užaitė - naujos J.Žilėnienės kolekcijos veidas Icon_minitimeAntr. 04 20, 2010 12:40 am

Edita Užaitė tapo drabužių dizainerės Julijos Žilėnienės (dabar susigrąžinusios Janulaitytės pavardę) pavasario-vasaros kolekcijos veidu. Tai buvo ne pirmas aktorės jėgų išbandymas mados srityje, bet pirmas toks rimtas. „Anksčiau kelis sykius esu ėjusi podiumu draugų kolekcijose, kai jie paprašydavo pagalbos. Profesionaliai modeliu dirbti nenorėčiau“, - sakė aktorė.


„Jau ketverius metus vengiu modelių-mergaičių. Aš kuriu moterims. Jei joms skirtus drabužius demonstruotų anoreksiško sudėjimo paauglės, jausčiausi melagė", - sakė dizainerė.

E.Užaitė prisipažino, kad modelio darbas jai pasirodė sunkus. „Kaip aktorei tai buvo nauja patirtis, bet tai nėra lengva, kaip gali pasirodyti iš šalies“, - po ilgos fotosesijos išvadą padarė aktorė.

„Nuotraukos labai gražios, aišku nesu 100 procentų patenkinta savimi, nes niekada nemanau, kad esu tobula, vis randu prie ko prikibti“, - sakė E.Užaitė.

Paklausta, ar dabar ją išvysime vilkinčią dizainerės drabužius ir kasdien, aktorė sutriko. „Jei pasakysiu, kad neturiu nė vieno, tai gali nuskambėti, kaip neteisingas priekaištas Julijai. Na, sakykime, kad tikiuosi pasipuošti“, - juokėsi ji.



Nauja Julijos kolekcija skirta užsieniui ir sėkmingai parduodama Olandijoje bei Prancūzijoje. „Lietuvoje jos nepristačiau ir nežinau, ar reikia. Turiu ir be to daug užsakymų“, - sakė Julija.

E.Užaitė teatro mylėtojams pažįstama iš O.Koršunovo, G.Ivanausko, J.Vaitkaus, G.Varno spektaklių, kino gerbėjams - iš filmų „Lengvai ir saldžiai“, „Diringas“, „Getas“, „Aš esi tu“, „Stiklainis uogienės“, TV žiūrovams - iš serialo “Moterys meluoja geriau“.
Atgal į viršų Go down
https://edita.forumlt.com
 
E.Užaitė - naujos J.Žilėnienės kolekcijos veidas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Edita Užaitė: "Paauglystėje didžiausią įspūdį paliko J. Ivanauskaitės ir H. Hesės kūryba"
» Edita Užaitė – apie liemenėlių demonstravimą
» Edita Užaitė: moterys apskritai nemeluoja!
» Edita Užaitė: „Visos mano meilės baigiasi ašaromis“
» J. Statkevičius apie Kanuose pasirodysiančią E. Užaitę: „Daugelis manys, kad tai Scarlett Johansson“ (FOTO, apklausa)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialus Editos Užaitės fanų klubas :: Edita Užaitė :: Naujienos-
Pereiti į: