Oficialus Editos Užaitės fanų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oficialus Editos Užaitės fanų klubas


 
rodiklisrodiklis  NaujienosNaujienos  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Editos Užaitės fc

Editos Užaitės fc


 

 tarp mūsų mergaičių

Go down 
+2
naivuole
ledine*
6 posters
AutoriusPranešimas
ledine*
Editos forumo zuikutis
Editos forumo zuikutis
ledine*


Pranešimų skaičius : 242
Reputation : 0
Join date : 2009-06-12
Miestas : klaipėda

tarp mūsų mergaičių Empty
RašytiTemos pavadinimas: tarp mūsų mergaičių   tarp mūsų mergaičių Icon_minitimePir. 07 06, 2009 12:52 am

čia tarp mūsų mergaičių :flower: šnekėsime apie mūsų reikaliukus,pagalba ir tai mergaičių pokalbių kambarėlis. Embarassed

tarp mūsų mergaičių 458657762_194498
Atgal į viršų Go down
naivuole
Editos forumo šypsenėlė
Editos forumo šypsenėlė
naivuole


Pranešimų skaičius : 178
Reputation : 0
Join date : 2009-06-03

tarp mūsų mergaičių Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tarp mūsų mergaičių   tarp mūsų mergaičių Icon_minitimePir. 07 06, 2009 8:17 pm

:flower:
Atgal į viršų Go down
ledine*
Editos forumo zuikutis
Editos forumo zuikutis
ledine*


Pranešimų skaičius : 242
Reputation : 0
Join date : 2009-06-12
Miestas : klaipėda

tarp mūsų mergaičių Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tarp mūsų mergaičių   tarp mūsų mergaičių Icon_minitimePir. 08 03, 2009 4:46 pm

kaip leidžiat atostogas?
Atgal į viršų Go down
Guoda
Editos forumo šypsenėlė
Editos forumo šypsenėlė
Guoda


Pranešimų skaičius : 175
Reputation : 0
Join date : 2009-07-23

tarp mūsų mergaičių Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tarp mūsų mergaičių   tarp mūsų mergaičių Icon_minitimeAntr. 08 04, 2009 2:06 pm

Na aš tai daugiausiasi namie. Nu buvau Sodyboj ir prie jūros buvau ir viskas. O kaip jūs?
Atgal į viršų Go down
naivuole
Editos forumo šypsenėlė
Editos forumo šypsenėlė
naivuole


Pranešimų skaičius : 178
Reputation : 0
Join date : 2009-06-03

tarp mūsų mergaičių Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tarp mūsų mergaičių   tarp mūsų mergaičių Icon_minitimeAntr. 08 04, 2009 4:28 pm

Aš tai buvau Klaipedoje,o dabar esu pas drauge sodyboj.
Atgal į viršų Go down
ledine*
Editos forumo zuikutis
Editos forumo zuikutis
ledine*


Pranešimų skaičius : 242
Reputation : 0
Join date : 2009-06-12
Miestas : klaipėda

tarp mūsų mergaičių Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tarp mūsų mergaičių   tarp mūsų mergaičių Icon_minitimeAntr. 08 04, 2009 4:33 pm

visada namie sedziu Crying or Very sad visi isvaziave nera kur atostogauti mociute mire kaime ,o kita mociute isvaziavo dirbti airijoj.prie juros kartais nuvaziuojam ir prie ezero.i lauka neinu ,nes as jau ten visus draugus pazistu jie mane pravadziuoja nenoriu but iskaudinta belieka man zaist simsais,tevai dirba ,o kai tevai buna laisvi nuvaziuojam kurnors Smile
Atgal į viršų Go down
Snaigė.
Aktyvusis Editos fanas
Aktyvusis Editos fanas
Snaigė.


Pranešimų skaičius : 87
Reputation : 0
Join date : 2009-08-20

tarp mūsų mergaičių Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tarp mūsų mergaičių   tarp mūsų mergaičių Icon_minitimeKv. 08 20, 2009 9:13 pm

Na vasaros atostogų pradžioje buvau nuskridus į Londoną, daugiau tiesiog nuvažiuodavom į gamtą, prie ežeriuko, arba į Palangą...Savaitgaliais dažnai nuvažiuodavom į kaimą, ten irgi visai nieko...O daugiau tai nežinau. Eilinėmis dienomis tai tiesiog išeinam į miestą ar šiaip ką sugalvojam. Taip į kiemą ar lauką tai neinu
Atgal į viršų Go down
Water Lily
Naujas Editos fanas
Naujas Editos fanas
Water Lily


Pranešimų skaičius : 17
Reputation : 0
Join date : 2009-07-14

tarp mūsų mergaičių Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tarp mūsų mergaičių   tarp mūsų mergaičių Icon_minitimePen. 08 21, 2009 5:36 pm

Vasaros pradžioj/viduryje buvau dviem savaitės išskridus į Kretą ;DD O daugiua tai buvau trumpam į kaimą nuvažiavusi. Visi kitą laiką leidžiu namie arba su draugais ;DD
Atgal į viršų Go down
ledine*
Editos forumo zuikutis
Editos forumo zuikutis
ledine*


Pranešimų skaičius : 242
Reputation : 0
Join date : 2009-06-12
Miestas : klaipėda

tarp mūsų mergaičių Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tarp mūsų mergaičių   tarp mūsų mergaičių Icon_minitimePir. 12 28, 2009 6:22 pm

Nu jau baigėsi vasarėle ;( jau einame į mokyklą (fu fu fu) ;D dabar tokiais metais sėdžiu namuose viena Wink
Atgal į viršų Go down
gabriux
Naujas Editos fanas
Naujas Editos fanas
gabriux


Pranešimų skaičius : 9
Reputation : 0
Join date : 2010-01-19

tarp mūsų mergaičių Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tarp mūsų mergaičių   tarp mūsų mergaičių Icon_minitimePir. 02 22, 2010 4:15 pm

Na as tai daugiausia vasara skraidau sia vasara vel iskrisiu,kartais nuvaziuojam prie juros ar prie ezero.o seip tai vasara niekada nesedim namie.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





tarp mūsų mergaičių Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: tarp mūsų mergaičių   tarp mūsų mergaičių Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
tarp mūsų mergaičių
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» :::Musu:::
» mūsų foto

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialus Editos Užaitės fanų klubas :: Laisvalaikis :: Pokalbiai-
Pereiti į: