Oficialus Editos Užaitės fanų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oficialus Editos Užaitės fanų klubas


 
rodiklisrodiklis  NaujienosNaujienos  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Editos Užaitės fc

Editos Užaitės fc


 

 Serialo aktorė stengiasi būti laisva menininke

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
iewuxis
Admin
Admin
iewuxis


Pranešimų skaičius : 173
Reputation : 0
Join date : 2009-04-01
Age : 34
Miestas : Klaipeda

Serialo aktorė stengiasi būti laisva menininke Empty
RašytiTemos pavadinimas: Serialo aktorė stengiasi būti laisva menininke   Serialo aktorė stengiasi būti laisva menininke Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 9:38 pm

Puslapio viešnia - 26 metų aktorė Edita Užaitė, TV3 seriale „Moterys meluoja geriau“ (21 val. 10 min.) vaidinanti Kristiną.

- Ką tik jūsų herojė Kristina sužinojo, kad jai patinkantis vaikinas Donatas (Marius Jampolskis) šovė į jos geriausios draugės Margo (Jūratė Budriūnaitė) tėvą Silvestrą (Arūnas Storpirštis).

Kaip po šios žinios pasikeis Kristinos ir Donato santykiai?

- Nenoriu atskleisti detalių, nes žiūrovams neliks intrigos. Kristiną ir Donatą sieja abipusė simpatija, tačiau mano vaidinama herojė neapsisprendžia - ji ir nori, ir bijo Donatą per arti prisileisti.

- Donatas - tipiškas naujasis lietuvis. Ar jus toks vyras galėtų sužavėti gyvenime?

- Ne, tikrai nesužavėtų.

- Ar apskritai esate nors šiek tiek panaši į savo heroję Kristiną?

- Kai vaidindamas stengiesi įsijausti, suprasti savo herojų, savotiškai su juo supanašėji. Man svetimas Kristinos atžagarumas, piktumas.

Ji sugeba apgauti ją nežinia kur vežančius vyrus pasiūlydama važiuoti pasilinksminti į jos butą.

Gyvenime aš pagrobėjus pasiųsčiau kuo toliau ir tikriausiai tai man pasibaigtų daug blogiau, nei herojei seriale.

- Esate teatro aktorė, vaidinate kine. Kuo įdomus darbas seriale?

- Mėgstu dirbti. Dvi trys dienos be veiklos mane tiesiog stumia į neviltį.

Be to, vaidinant seriale per vieną filmavimą tenka išmokti po 16 puslapių teksto - tai puiki atminties treniruotė.

- Ar tai nedaro įtakos jūsų, kaip teatro aktorės, įvaizdžiui?

- Filmų kuriama mažai, vien iš teatro sunku pragyventi.

Daugelis aktorių užsidirba filmuodamiesi reklamose arba vesdami renginius.

Tačiau tai jau nėra darbas pagal specialybę. O seriale vaidini, stengiesi tai daryti kuo geriau, taigi tobulėji.

- Esate jauna aktorė ir nepriklausote jokiam teatrui - vaidinate įvairiuose ir Vilniaus, ir Kauno teatrų spektakliuose.

Daug kam tai gali atrodyti drąsus pasirinkimas.

- Man patinka būti laisvai. Būti kokio nors teatro aktorių sąraše ir vaidinti tai, kas priklauso, man nesiderina su tuo, kaip aš suprantu menininko gyvenimą.

Taip dirbu nuo pat studijų baigimo. Tokiam gyvenimui reikia drąsos, nes niekada nežinai, ar pakvies vaidinti, mažiau socialinių garantijų. Bet kol pragyvenu ir nereikia rūpintis mažyliu, norisi kvėpuoti laisvai.

- Ar moterys, kaip tvirtina serialo pavadinimas, iš tiesų meluoja geriau?

- Moterys meluoja, vyrai - nutyli. Tačiau tai - tas pats. Žinau iš patirties.
Atgal į viršų Go down
https://edita.forumlt.com
ledine*
Editos forumo zuikutis
Editos forumo zuikutis
ledine*


Pranešimų skaičius : 242
Reputation : 0
Join date : 2009-06-12
Miestas : klaipėda

Serialo aktorė stengiasi būti laisva menininke Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Serialo aktorė stengiasi būti laisva menininke   Serialo aktorė stengiasi būti laisva menininke Icon_minitimePen. 07 10, 2009 7:50 pm

grazu ir zavu!!!!!!
Atgal į viršų Go down
 
Serialo aktorė stengiasi būti laisva menininke
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialus Editos Užaitės fanų klubas :: Edita Užaitė :: Naujienos-
Pereiti į: