Oficialus Editos Užaitės fanų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oficialus Editos Užaitės fanų klubas


 
rodiklisrodiklis  NaujienosNaujienos  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  
Editos Užaitės fc

Editos Užaitės fc


 

 Edita Užaitė: „Visos mano meilės baigiasi ašaromis“

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
iewuxis
Admin
Admin
iewuxis


Pranešimų skaičius : 173
Reputation : 0
Join date : 2009-04-01
Age : 34
Miestas : Klaipeda

Edita Užaitė: „Visos mano meilės baigiasi ašaromis“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Edita Užaitė: „Visos mano meilės baigiasi ašaromis“   Edita Užaitė: „Visos mano meilės baigiasi ašaromis“ Icon_minitimeKv. 04 09, 2009 9:37 pm

Ji jauna ir daili, jos karjera klostosi puikiai, tačiau asmeniniame gyvenime nuolat siaučia vėjai. Aktorė Edita Užaitė (27) prisipažįsta įsimylinti ne tuos vyrus, o savo draugams užkraunanti nelengvą dalią: išklausyti, paguosti, nušluostyti ašaras. „Piktnaudžiauju jų gerumu“, – savikritiškai kalba aktorė.

Editą medžiojome keletą mėnesių, o ji nuo interviu vis išsisukdavo. Tačiau dėl nenoro mirgėti žurnalų puslapiuose kalta ne jaunos aktorės puikybė, o beprotiškas užimtumas. Prieš kelerius metus, kai atliko vos kelis vaidmenis ir buvo mažai žinoma, mergina pasvajodavo, kad kada nors suksis kaip voverė rate, kad vakarais iš nuovargio kris kaip užmušta, o rytais džiaugsis galėdama numigti dar kelias saldžias minutes. Ši svajonė jau išsipildė – E. Užaitė vaidina net aštuoniuose teatro spektakliuose bei populiariame televizijos seriale „Moterys meluoja geriau“, filmuojasi kine ir, nepaisant jauno amžiaus, jau dukart buvo nominuota „Auksiniam scenos kryžiui“.

Nekenčia pasipūtusių kolegų

„Nevaidinu menininkės, todėl ir nesuku galvos, kaip atrodau dieną“, – dėsto aktorė, labiausiai nekenčianti susireikšminusių kolegų, priskiriančių save bohemai ir praeinančių pro šalį lyg nepažinotų. „Labai myliu aktores Jūratę Onaitytę ir Eglė Gabrėnaitę, su kuriomis vaidinu spektaklyje „Boeing Boeing“. Nors jos tikrai nusipelniusios ir žinomos, vis tiek yra labai kuklios ir paprastos moterys. O štai vienas jaunas kolega, tik gavęs pirmąjį apdovanojimą, pasipūtė kaip kalakutas. Tokius vadiname „aktior aktiorovič“, – sako pašnekovė ir pabeldžia į stalą, kad ir pati kada nors nesusireikšmintų.

Įsimyli scenos partnerius ir režisierius

Edita neslepia, kam ne vienam jaunam aktoriui nuo beprotiško krūvio „pavažiuoja stogas“, jie sunkiai ištveria gyvenimą bendrabutyje ar norėdami atsipalaiduoti įninka į alkoholį. Pašnekovė sako, kad jai nebuvo sunku ištverti išsiskyrimą su tėvais ir seserimi, neišgąsdino nei darbo krūvis, nei dviprasmiški pasiūlymai, kurių sulaukia visos jaunos aktorės.

Edita, sakoma, kad įsimylėti scenos partnerį (ir su kiekvienu spektakliu vis kitą) – neprofesionalu. Ar buvai įsimylėjusi kolegą?

Įsimyliu visus scenos partnerius ir netgi režisierius. Įsimyliu juos kaip vyrus ir kaip žmones. Meilė man reikalinga kaip oras, tačiau tai visai nereiškia, kad jausmai nuveda toliau.

Televizijos seriale „Moterys meluoja geriau“ tavo herojė Kristina apsupta draugių, kurioms išpasakoja visas gyvenimo smulkmenas ir verkia ant peties. O ar tu turi kam pasiguosti?

Turiu nuostabius draugus, su kuriais galiu ir padūkti, ir išsiverkti ant peties. Draugai – antra mano šeima, tačiau prisipažinsiu – piktnaudžiauju jų gerumu. Pasidariau baisi plepė, draugams išpasakoju viską.

Meilė visada baigiasi ašaromis

Sakai, kad labai dažnai įsimyli. O ar sutikai žmogų, su kuriuo norėtum nugyventi iki gyvenimo pabaigos?

Gal ir sutikau, dar nežinau (šypsosi). Tikiu, kad su vienu žmogumi galima laimingai nugyventi visą gyvenimą.

Kada sakai „esu laiminga“?

Kai įsimyliu. Tačiau mano meilės ir prasideda audringai, ir baigiasi su uraganais, ašaromis bei durų trankymu. Būtų metas apsiraminti ir elgtis išmintingiau, tačiau vis dar į viską reaguoju per daug audringai. Baigėsi meilė – žmogaus man nebėra.
Atgal į viršų Go down
https://edita.forumlt.com
ledine*
Editos forumo zuikutis
Editos forumo zuikutis
ledine*


Pranešimų skaičius : 242
Reputation : 0
Join date : 2009-06-12
Miestas : klaipėda

Edita Užaitė: „Visos mano meilės baigiasi ašaromis“ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Edita Užaitė: „Visos mano meilės baigiasi ašaromis“   Edita Užaitė: „Visos mano meilės baigiasi ašaromis“ Icon_minitimeKv. 07 02, 2009 5:02 pm

kaip grazu :lol!:
Atgal į viršų Go down
 
Edita Užaitė: „Visos mano meilės baigiasi ašaromis“
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» E.Užaitė - naujos J.Žilėnienės kolekcijos veidas
» Edita Užaitė: moterys apskritai nemeluoja!
» Edita Užaitė – apie liemenėlių demonstravimą
» Edita Užaitė: "Paauglystėje didžiausią įspūdį paliko J. Ivanauskaitės ir H. Hesės kūryba"
» Diskusijos apie edita

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Oficialus Editos Užaitės fanų klubas :: Edita Užaitė :: Naujienos-
Pereiti į: